Sık Sorulan Sorular

HemenYolda nedir?

HemenYolda, restoranların karmaşık paket servis sistemlerini düzenlemek amacıyla oluşturulan ve restoranların kuryelerini sahada verimli bir şekilde yönetmelerini sağlayan gelişmiş bir paket servis yazılımıdır.

HemenYolda ne kadar büyük?

HemenYolda, yüzde yüz yerli sermaye ile kurulmuş bir girişimdir. 2019 yılında Sodexo’dan yatırım alan HemenYolda, bugüne kadar 15 milyonun üzerinde siparişin verimli bir şekilde teslim edilmesine aracılık etmiştir.

HemenYolda Apple ve Android cihazlarda kullanılabilir mi?

HemenYolda web tabanlı bir uygulamadır. Apple ve Android cihazlarınız da dahil olmak üzere dilediğiniz yerden web tabanlı olarak HemenYolda’yı kullanabilirsiniz.

HemenYolda’nın kullanımı kolay mı?

HemenYolda Türkçe, kullanımı kolay bir panele sahiptir. Hem sizin hem de kuryeleriniz için kullanıcı dostu olacak şekilde tasarlanmıştır. Hızlı bir şekilde kurulumu yapılır ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

HemenYolda POS Sistemleri ile entegre mi?

HemenYolda kullanmak için varolan yapınızı değiştirmenize gerek kalmaz. HemenYolda, sizin kullandığınız POS sistemi ile ücretsiz bir entegrasyon sağlar.

Ekibimi ve kuryelerimi HemenYolda’yı nasıl kullanacakları konusunda eğitiyor musunuz?

Ekibimiz, HemenYolda’dan en yüksek faydayı alabilmeniz için kullanmaya başlamadan önce ve HemenYolda’yı kullanırken ihtiyaç duyduğunuz tüm eğitimleri sağlar.

Teknik destek var mı?

Evet. Tüm taleplerinizi uygulama içerisinden bize iletebilirsiniz. Ekibimizden ilgili kişiler, yardımcı olmak için size ulaşmaktadır.

Çok şubeli restoranlar için uygun mu?

Evet. HemeYolda, çok şubeli restoranların kullanımı için de uygundur.

HemenYolda ne kadar güvenli?

HemenYolda %100 güvenlidir. Yazılımımız verilerinizin tamamen güvenli olmasını ve yalnızca erişim yetkisi verdiğiniz kişilerin erişebilmesini sağlar.

Aboneliğimi iptal edebilir miyim? Edersem verilerime ne olur?

Aboneliğinizi her zaman iptal edebilir ve talep etmeniz durumunda tüm verilerinizi sildirebilirsiniz.

HemenYolda’nın maliyeti nedir?

HemenYolda’ya her ayın sonunda kullandığınız kadar ödeme yaparsınız. Restoranınıza özel çözümler ve fiyat teklifi almak için şimdi bir demo randevusu alın. 

HemenYolda kullanan restoranlar, pandemi öncesine göre siparişlerini %42 arttırdılar!

Siz de HemenYolda ile paket servis maliyetlerinizi düşürmek ve siparişlerinizi arttırmak için şimdi 30 dakikalık ücretsiz bir demo randevusu alın.